Волонтерство у Code Club

Як працює Code Club

Волонтерство у Code Club означає, що раз на тиждень ви будете проводити годинне заняття з кодування у місцевій школі, бібліотеці або будинку дитячої творчості. Як голова місцевого клубу Code Club, ви маєте право використовувати для роботи зі школярами надані нами проекти і навчальні програми. На перших двох рівнях (terms) ми навчаємо дітей основ програмування на базі мови Scratch На третьому рівні ми вивчаємо HTML та CSS, а на четвертому займаємося Python.

Більше інформації щодо навчальних програм наведено нижче.

Code Club створювався як веселий та креативний клуб. Вміння кодувати – це приємний плюс до веселого перебування дитини в Code Club. Ви повинні стати прикладом для дітей, показавши їм свій ентузіазм і захоплення програмуванням.

Вибір місця.
Ви можете скористатися нашими пропозиціями і працювати в школах, які вже мають домовленості з Code Club. Крім того, ви можете започаткувати Code Club у будь-якому місці, де дотримані правила безпеки дітей, де є комп’ютери. Усі ці умови є в школах, тому ми вважаємо школи найкращим місцем для проведення таких занять. Також можливі варіанти: бібліотеки, будинки дитячої творчості, музеї, офiси IТ-компанiй.

Home_blog
Home_blog
Home_blog

Що потрібно знати волонтеру

Зверніть увагу: щоб бути волонтером Code Club, ви повинні вміти програмувати. На першому рівні (term 1) ми пропонуємо дітям навчитися програмувати на Scratch, але далі рухаємося до більш складних мов – таких, як Python.

Волонтерство в Code Club може стати найкращою справою, яку ви зробите за найближчий рік. Але є кілька речей, які ви повинні знати, перш ніж погодитеся стати волонтером.

Кожне зайняття Code Club відбувається раз на тиждень і триває 1 годину.

Для викладання в українських школах волонтерам потрібно отримати медичну довідку про стан здоров’я. Також бажано мати диплом, що дозволяє вам займатись викладацькою діяльність.

Навчальні посібники українською мовою ви незабаром зможете завантажити з нашого сайту. Бажано, щоб кожен член клубу мав власний посібник, або, принаймні, на двох дітей був один комплект матеріалів.

Ми не дозволяємо волонтерам і школам брати плату за навчання кодуванню у Code Club. Code Club є безкоштовним для всіх. Це обов’язкове правило.

Зареєструватися