Code Club надавав безкоштовну освіту ще до того, як це стало мейнстрімом!

Code Club Україна – це частина Міжнародного проєкту Code Club World, покликаного зробити IT-освіту доступною для кожної дитини й об’єднати всіх представників галузі у дружне ком`юніті.

Тільки спільними зусиллями ми побудуємо майбутнє, в якому кожен зможе реалізувати власні таланти та соціально-важливі місії. Саме тому заняття в Code Club Україна безкоштовні.

Розроблені британськими спеціалістами та адаптовані вітчизняними фахівцями програми навчання дозволяють дитині познайомитися з новітніми технологіями, розширити кругозір, розвивати логіку, математичне та абстрактне мислення. У майбутньому це дозволяє більш усвідомлено підійти до використання технологій та вибору професії.

Заняття в клубах програмування проводяться безкоштовно, один раз на тиждень, тривають в середньому одну годину. Курс навчання проходить за одним з напрямків: Scratch новачок, Scratch базовий, Scratch просунутий, HTML/CSS, Python.

Завдання ініціативи – надати можливість всім дітям, незалежно від місця проживання та соціального статусу родини, отримувати якісну освіту.

Як записати дитину на навчання в наші групи?

  • Ви заповнюєте анкету
  • Підписуєтеся на розсилку
  • Очікуєте на інформацію про старт курсу

Відповіді на часті запитання

Code Club Україна – всеукраїнська мережа безкоштовних клубів кодування для дітей 8-15 років. Ми навчаємо дітей кодувати й створювати за допомогою комп’ютерних технологій власні проєкти, мультфільми, ігри, сайти, додатки. Ініціативу підтримує Міністерство Освіти і Науки України та вітчизняні IT-компанії.
В кожній групі зі студентами займається ментор Code Club Україна. Ментори – це практики IT-галузі, студенти технічних ВНЗ, вчителі математики та інформатики. Перед тим, як приступити до занять з дітьми, вони обов’язково проходять інтерв’ю з куратором регіону, а також вступну лекцію-інструктаж з навчальних програм та правил роботи проєкту.
Для початку потрібно знайти на сайті кнопку «Зареєструватися» та натиснути. Далі ви заповнюєте анкету, обираючи з переліку ваш регіон. Підписуєтеся на розсилку. Перевіряєте email. Вам надходитимуть сповіщення про відкриття нових груп з формами реєстрації, заходи та можливості.