Організувати Code Club у своїй школі

Стартуємо!

Проект Code Club було розроблено для дітей 9-11 років з урахуванням особливостей їхньої вікової психології. Заняття у Code Club не схожі на звичайні шкільні уроки, ми робимо все можливе, щоб вони були веселими і креативними.

Волонтери Code Club повинні добре розумітися на комп’ютерному програмуванні, щоб проводити повноцінні заняття і мати змогу допомогти дітям в реалізації проектів та виконанні завдань. Ми заохочуємо наших волонтерів самостійно контактувати з найближчими до них загальноосвітніми школами, бібліотеками та іншими публічними місцями, які мають відповідне обладнання, але ви не повинні пасивно чекати на дзвінок від волонтера, якщо вирішили започаткувати у себе Code Club. Ось що ви можете зробити:

  • Пошукайте серед шкільних вчителів: раптом хтось з ваших колег – викладачів інформатики, математики або фізики - цікавиться програмуванням і хотів би стати волонтером. У такому випадку ви можете просто зареєструвати свій клуб на карті і попросити вчителя зареєструватися у якості волонтера. Таким чином ви зможете самостійно долучитися до нашої спільноти.
  • Напишіть нам про свої наміри відкрити у себе Code Club - і ми допоможемо вам знайти волонтерів у нашій базі.

Бібліотеки та будинки дитячої творчості
Ви можете започаткувати клуб у бібліотеці, будинку дитячої творчості або іншому публічному місці, яке має відповідне обладнання. Пошук волонтерів і реєстрація проходить так само, як і в школі.

Як виглядає заняття в Code Club?

Code Club – це група з 10-12 дітей, які вчаться писати комп’ютерні програми під наглядом фахівця.

Наші проекти веселі і креативні, вони допоможуть вашим дітям зрозуміти, як розв’язувати великі завдання, розбиваючи їх на менші.

На першому рівні діти вчаться програмувати на мові Scratch. Програму для Scratch ви можете завантажити з Інтернету і встановити на комп’ютерах у школі. Ми також заохочуємо дітей працювати з проектами вдома, якщо їм це подобається.

Home_blog
Home_blog
Home_blog

Як започаткувати Code Club в моїй школі?

  • Знайдіть волонтера або зверніться за контактами волонтерів до нас.
  • Зустріньтеся з волонтером, домовтеся про час проведення занять та ймовірну кількість дітей у класі. Познайомте його з людиною, яка стане спостерігачем від школи. Переконайтеся, що в нього є медична книжка і він має достатній стаж роботи або відповідні знання, щоб займатися з дітьми. Перегляньте разом наші навчальні програми.
  • Розмістіть у школі оголошення про запис дітей до клубу і сформуйте групи з охочих.
  • Щоб зацікавити дітей, запросіть вашого волонтера і влаштуйте установчу зустріч, щоб волонтер мав можливість розповісти школярам про те, чого він збирається їх навчити.
  • Переконайтеся, що волонтер має все необхідне для проведення повноцінних занять з дітьми.