Батькам

З чого почати

Code Club навчить вашу дитину не тільки писати програми для комп’ютера. Наші проекти веселі, цікаві і творчі, вони допоможуть дитині зрозуміти, як вирішувати великі проблеми, розбиваючи їх на менші завдання.

Наш перший крок – мова Scratch, яку ви можете завантажити з Інтернету на домашній комп’ютер. Ми заохочуємо дітей брати завдання додому, якщо вони отримують задоволення від роботи з ними.

Якщо ви хочете, щоб школа, в якій навчається ваша дитина, започаткувала у себе Code Club, є кілька речей, які ви можете зробити, аби зарадити цьому. Про це читайте далi на сторiнцi. Якщо ж ваша школа не зацікавиться навчанням дітей кодуванню або не має достатньої технічної бази, ви можете пошукати гурток Code Club у сусідніх школах.

Home_blog
Home_blog

Допоможіть знайти волонтера

Якщо ваша школа зацікавилася пропозицією організувати у себе гурток Code Club, ви можете допомогти їй знайти волонтера.

Волонтер повинен вміти програмувати, бути ентузіастом і жити неподалік. Крім того, згідно з чинним українським законодавством, він повинен мати диплом про освіту з правом викладання і медичну книжку. Саме з огляду на усі ці умови часто найкращий варіант – коли волонтером стає вчитель інформатики або хтось із батьків. Якщо ж ви не знайшли охочих серед вчителів або батьків – зверніться до нас і ми допоможемо вам відшукати волонтерів, скористувавшись нашою базою.

Розкажіть у вашій школі про Code Club

Перш за все, поясніть ідею своїй дитині і подивіться, чи не засяє її личко? А як сприймуть пропозицію її друзі? Чи хочеться їм навчитися писати програми для комп’ютера?

Наступний крок – розказати у школі про існування такого проекту як Code Club. Спробуйте поспілкуватися з іншими батьками – раптом ви знайдете серед них однодумців? Після цього можна влаштувати у школі зустріч батьків і класного керівника і розказати усім, чому так важливо для дітей розуміти логіку написання комп’ютерних програм, і яку користь це може принести школі. Подумайте разом про можливість організувати у школі гурток Code Club. Що для цього потрібно? Порадьте зацікавленим зайти на сайт Code Club UA і дізнатися про організацію більше.