Noosphere Space Games: конкурс з віртуального ракетомоделювання

Noosphere Space Games: конкурс з віртуального ракетомоделювання

Подобається ідея керувати космічною програмою? Бери участь в конкурсі з віртуального ракетомоделювання Noosphere Space Games! Організатори змагань – громадська організація «Асоціація Ноосфера» і Федерація ракетомодельного спорту України. Code Club Україна виступає інформаційним партнером заходу. Стартуємо 27 липня.

Призовий фонд – $1000, участь безоплатна

Формат проведення змагань – онлайн

Вік учасників: до 14 років

У Kerbal Space Program гравці керують космічною програмою інопланетної раси Кербалів. У них є доступ до низки деталей для будівництва космічного корабля, який літає за основами реалістичної аеродинамічної й орбітальної фізики. Можливості величезні! У грі можна запустити корабель на орбіту або за її межі, досліджувати супутники й планети, будувати бази й космічні станції.

Конкурсантам потрібно буде сформувати команду з 2-5 людей. Зібрати ракету в Kerbal Space Program, вивести супутник на орбіту. Зрештою успішно повернутися на планету Кербін.

Умови участі:

  • Натиснути «Долучитись до місії»
  • Заповнити інформацію про себе. Важливий момент, назва команди повинна бути написана однаково при реєстрації всіх її членів.
  • Перевірити свою пошту і підтвердити реєстрацію.
  • Чекати на старт змагань.

Аби забезпечити всім учасникам рівні можливості, детальні правила місії стануть доступні 27 липня.

Посилання на реєстрацію: https://noospherespace.games/

Також долучайтеся до Telegram-каналу Noosphere Space Games. Там знайдете посилання на чат, де можна не тільки спілкуватися з учасниками та організаторами, а й знайти собі команду: https://t.me/Noosphere_Space_Games