Запрошуємо на освітню IT-конференцію SYNERGY 2022. IT Business & IT Education!

Запрошуємо на освітню IT-конференцію SYNERGY 2022. IT Business & IT Education!

Освітня IT-конференція Synergy. IT Business & IT Education: New Horizons повертається! Найбільша в Україні профільна конференція, започаткована Асоціацією у 2014 році, збирає на єдиній платформі всіх національних стейкхолдерів сфери IT-освіти задля обміну досвідом, створення сприятливих умов для розвитку індустрії та визначення її пріоритетних векторів.

Організатори – наші друзі IТ Ukraine Association, тож захід обов’язково стане актуальним в нових реаліях, насиченим корисною інформацією й враженнями!

Дата: 24 червня

Спікери: 20 експертів

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/vKpzPDc

Найбільша в Україні профільна конференція, започаткована Асоціацією у 2014 році, збирає на єдиній платформі всіх національних стейкхолдерів сфери IT-освіти задля обміну досвідом, створення сприятливих умов для розвитку індустрії та визначення її пріоритетних векторів.

Цього року подія нетипово відбудеться влітку, бо має особливу тематику і підґрунтя. 24 червня 2022 року планується об'єднати понад 500+ гостей онлайн події у спільному обговоренні поточних реалій у світі ІТ-освіти. Зберуться понад 20 експертів в онлайн форматі щодо різних питань, зокрема, розглянемо як змінились ландшафт і тренди в ІТ-галузі, які науки і навички будуть необхідні незалежно від воєнного часу, як отримати нову професію та багато іншого.

8 годин онлайн-конференції

5 тематичних івентів на освітні теми

2 гарячі дискусії

Долучайтесь до важливих обговорень проєктів у сфері освіти та CSR, які, безумовно, стануть важливими складовими майбутньої відбудови України.

Відзначимо, за вісім років свого існування майданчик Synergy об'єднав понад 3500 учасників та близько 200 провідних спікерів IT-бізнесу, влади, освіти та науки. Synergy — це десятки успішних кейсів, колаборації провідних IT-компаній та ВНЗ, кращі практики корпоративної IT-освіти, доповіді спікерів, панельні дискусії, презентації стартапів та освітніх проєктів.