Code Club Україна відновлює заняття у дистанційному режимі

Code Club Україна відновлює заняття у дистанційному режимі

За рекомендацією МОН України з 14 березня позашкільна освіта поновлює навчальний процес в дистанційному режимі. В Code Club Україна також відновлюються безкоштовні курси з IT в тому обсязі та регіонах, наскільки це можливо в нинішній ситуації!

Процес вже запущено: ми ведемо комунікацію з кураторами регіонів Code Club по всій країні, «мобілізуємо» менторів, які знаходяться в безпеці та готові викладати. Невдовзі куратори за можливості зв’яжуться з групами, які були запущені раніше, з групами, що були набрані, але так і не розпочали навчання.

Позицію Code Club Україна підтримали партнери проєкту та висловили готовність допомагати! Для дітей сьогодні важливо знову поринути в навчальний процес, вважає Володимир Дубєй, Голова Правління ТАСКОМБАНК:

«Кожен, хто має можливість, надає допомогу співвітчизникам. Навіть у цей непростий час життя продовжується, і кожен повинен виконувати свою роботу. ЗСУ бережуть рідну країну та захищають наші домівки, лікарі дбають про здоров’я, ми як банкіри ведемо бій за стабільність української економіки, і цей перелік можна продовжувати й продовжувати. У вчителів та волонтерів, які готові долучатися до освітнього процесу, особлива місія – дбати про наше юне покоління, збагачуючи його знаннями, виховуючи справжніми патріотами та оберігаючи душевну рівновагу дітей.

Безумовно, у тих регіонах, де це можливо, варто відновлювати навчальний процес, адже сьогодні як ніколи важливо відволікати малечу від думок про війну, спрямовувати юні уми в мирне русло і дбати про їх всебічний розвиток. Діти дуже допитливі, під час навчання вони обов'язково знайдуть не лише нове, а й щось цікаве для себе. Наставники можуть допомогти дітям повернути розмірений темп життя, почуття захищеності та впевненості. Крім того, дітлахи отримають можливість нормально спілкуватися зі своїми ровесниками, а хтось знайде нових друзiв у нових колективах. Вони разом захоплюватимуться, шукатимуть шляхи для здійснення своєї мети».

В компанії TAS Life зазначили, що за часів пандемії ми навчилися максимально якісно забезпечувати навчальний процес в онлайн. Тому сьогодні дітки, які перебувають у безпеці, можуть долучатися до навчального процесу та продовжувати здобувати знання. Більш того, експерти компанії готові продовжити онлайн курси з фінансової грамотності від TAS Life у кооперації з Code Club Україна.

На думку Наталії Стихальської, керівниці Управління маркетингу TAS Life, волонтерська діяльність має велике значення як у військовому та гуманітарному плані, так і у сфері освіти й рекреації для юного покоління:

«Сьогодні кожен українець намагається докласти зусиль до перемоги. Не кожен із нас може взяти в руки зброю, але ми можемо бути максимально корисними, продовжуючи власну справу. Виконуючи свої робочі обов’язки. Від цього залежить майбутнє нашої країни!»