Наш принцип навчання через гру отримав світове визнання!

Наш принцип навчання через гру отримав світове визнання!

Минулий рік приніс Code Club Україна чудові результати, але й наша міжнародна спільнота Code Club World не стоїть на місці! Так наприкінці року основний принцип навчання ініціативи – через гру – отримав світове визнання. Головний ідеолог Scratch та творчого навчання сучасних технологій, професор Масачусетського університету, керівник MIT Media Lab, Мітчел Резнік (Mitchel Resnick) був нагороджений LEGO® Prize Award 2021!

Відзначимо, премія LEGO® вручається особам або організаціям, які зробили видатний внесок у життя дітей. Вона супроводжується грантом для подальших досліджень і розробок у навчанні через гру.

Ідеї Мітчела поширилися по всьому світу: мільйони дитячих усмішок та мільйони друзів Рудого кота зі Scratch, серед яких, звісно, і Code Club Україна.

– Ця нагорода не тільки для мене, – зазначив винахідник. – Вона також для багатьох людей, з якими я працював протягом останніх 40 років. Десятків дослідників з розробки технологій та заходів для залучення дітей до творчого навчання. Тисячі педагогів у всьому світі, які втілювали наші ідеї та інструменти в життя. Мільйони дітей, які розповсюдили наші технології у напрямках, які ми ніколи не уявляли. Ми навчилися від них стільки ж, скільки й вони від нас, і я поділяю цю нагороду з усіма ними.

Нагадаємо, Code Club World сьогодні – це 13 000 активних клубів у 160 країнах світу, де щотижня кодувати навчаються 180 000 дітей та підлітків!