В Києві нагородили кращих кураторів Code Club Україна у 2021 році

В Києві нагородили кращих кураторів Code Club Україна у 2021 році

Цей навчальний рік став рекордним в Code Club Україна за кількістю запущених у навчання груп: 1130 гуртків, в яких безкоштовно навчаються програмування діти зі всієї країни. У п’ятірку лідерів за показниками увійшли Кропивницький, Львів, Маріуполь, Кривий Ріг та Івано-Франківськ!

У жовтні в Києві відбувся мітап «Менторство в твоїй ДНК» за участі кураторів та менторів зі всієї країни. Кураторів найактивніших регіонів нагородили дипломами та подарунками від головного партнера ініціативи – ТАСКОМБАНК – у флагманському відділенні компанії:

Ольга Конасова, Code Club Львів

Ірина Іванова, Code Club Кропивницький

Олена Тітова, Сode Club Кривий Ріг

Олеся Власій, Code Club Івано-Франківськ

Анастасія Помарьова, Code Club Маріуполь

Вражають і загальні показники 15 регіонів ініціативи:

  • 635 менторів долучилися з початку 2021 року
  • 2500 менторів ми надихнули з 2013 року
  • 1130 груп запустилося у 2021 році
  • 500 груп вже запустилися тільки в осінньому семестрі

– Ми щиро вдячні кураторам Code Club Україна за ту величезну відповідальність та обсяг роботи, який вони на себе взяли. Це саме ті люди, які розуміють важливість оновлення освіти в країні, доступу дітей, незалежно від місця проживання та соціального становища, до якісної та актуальної освіти. Саме куратори знайомлять майбутніх викладачів з нашими навчальними програмами. Пояснюють, як взаємодіяти з сучасними дітьми. Вони створюють максимально комфортні умови викладання для кожного ментора, супроводжують їх протягом всього семестру.

Це люди, дивлячись на яких, ми просто не можемо повірити, що в них насправді всього дві руки й 24 години у добі! Разом з менторами вони виконують важливу соціальну місію, виводять освіту на новий рівень та відкривають дітям широкі можливості у світі сучасних професій, – відзначила керівниця Code Club Україна Аліна Щербина.