Менторство стає must have для бізнесу, освіти й культури України

Менторство стає must have для бізнесу, освіти й культури України

2 жовтня в Києві відбувся Всеукраїнський мітап «Менторство в твоїй ДНК». Поговорити про менторство, його розвиток та перспективи в Україні, для компаній і кожної людини, зібралися понад 100 гостей. Організаторами заходу виступили волонтерська ініціатива Code Club Україна та Фонд Василя Хмельницького K.Fund, приймав захід Unit.City.

Якщо порахувати кількість витрачених на рro bono годин та вартість послуг, в безоплатну допомогу у світі інвестовано близько 212 мільйонів доларів! Ця сума складена з точкових зусиль менторів, інтелектуальних волонтерів різних сфер. Як це працює та чому важливо для всього суспільства, говорили спікери мітапу.

Вікторія Тігіпко, засновниця і керівна партнерка TA Ventures, президентка ICLUB Global, засновниця Code Club Україна наголосила, що сьогодні в Україні потрібно змінювати систему освіти та інтегрувати волонтерські можливості. Тоді ще більше українських дітей зможуть розмовляти мовою діджитал, створювати невдовзі власні проєкти, які потім фонди інвестуватимуть і виводитимуть на міжнародну арену. І в Україні з’являтиметься більше саме продуктових компаній.

Виступ Лідії Пащук, президентки фонду K.Fund, керівниці Школи малого і середнього підприємництва, був присвячений темі «Менторство – чому та навіщо?»:

– Ментор – це точно тренд, 76% організацій в Європі пропонують менторство своїм співробітникам. Останні самі роблять запит на менторство, як соціальний пакет. В США щорічно 5-20 тис. дол. і більше отримують ті люди, які декларують, що в них є ментор. І 85% стартапів визнають, що потребують ментора. Наприклад, в наших проєктах ми вчимо резидентів підприємництва, програмування. Не обов’язково, щоб всі стали підприємцями або IT-фахівцями, але точно треба змінити сприйняття підприємництва в нашій державі. Мислення треба змінювати, створювати цю підприємницьку культуру зі шкільної парти, зокрема і за допомогою менторства.

Як формують менторську культуру в Code Club Україна, розповіла керівниця ініціативи Аліна Щербина. Загалом за 8 років тут безкоштовно навчалися понад 30 000 студентів, ініціатива залучила понад 2 500 тисячі менторів. Спікерка відзначила, що в проєкті не тільки навчають юне покоління IT, але й навчають IT-фахівців бути менторами: викладати за принципом Tell-Show-Do, наставляти, знаходити підходи до сучасних дітей. Для цього розроблені тематичні вебінари, зустрічі з експертами різних сфер, досвідчені ментори діляться експертизою з новачками. Так формується менторське ком’юніті, яке надихає все більше людей:

– Дійсно, всі потребують менторства у різні періоди свого життя. Компанії та проєкти, які зібралися на мітапі, і є тією рушійною силою, яка будує екокультуру менторства в Україні. Вже скоро кожен з нас буде записувати в резюме, взагалі всюди, що він є ментором, з яких питань до нього можна звернутися та отримати відповіді, – прогнозує Аліна Щербина.

Віктор Галасюк, президент Української асоціації Римського клубу, виступив із захопливою презентацією «Метакомпетенції для успіху». Він відзначив, що лідерство – це дуже важлива історія, адже від того, якими будуть ці люди та з якими цінностями, залежить вектор розвитку нашого суспільства. І саме в процесі менторства можна закладати цю базу:

– Повністю погоджуюся зі словами, що головна задача лідерів – це створювати нових лідерів. Загалом люди діляться на дві категорії: 97% – це користувачі реальності, ті хто приймають правила гри. Вони пливуть за течією, дуже часто живуть в моменті та інколи навіть не усвідомлюють, що живуть за сценарієм, створеним кимось іншим. Друга категорія людей, всього 3%, – це архітектори, лідери, які певним чином задають правила гри, – пояснює Віктор Галасюк.

Про менторство і волонтерство в кіноіндустрії розповіла Анна Мачух, виконавча директорка Української кіноакадемії, генеральна директорка ОМКФ. Цифри фестивалю вражають: 100 проєктних працівників, 150 волонтерів та 400 працівників підрядників. Сьогодні стати волонтером на фестивалі не просто, адже пропозиція більша за потребу. Тож відбирають лише вмотивованих, організовують програму підготовки, а потім розподіляють по департаментах відповідно до характеристик. Головні скіли волонтерів ОМКФ: ініціативність, гнучкість, креативність, системність.

Менторство – це виклик сьогодення, водночас величезна відповідальність і честь. Тренд активно розвивається в Україні, поступово змінюючи сучасну бізнес-культуру, освіту та соціальний фон. Про це говорили учасники дискусійної панелі «Тенденції та тренди менторства в Україні та світі».

Вадим Зелініченко, директор з управління персоналом Таскомбанк, відзначив, що менторство – це одна зі складових не тільки його роботи, а й суспільного життя. Він впевнений, що пропонувати менторство потрібно тільки зацікавленим та вмотивованим у власному розвиткові фахівцям, і цей процес обов’язково має бути двостороннім. І менті, і ментор мають отримувати користь та зростати кожен у своєму напрямку.

Владислав Махлай, директор Департаменту корпоративного бізнесу TAS Life Insurance, розповів, що компанія практикує менторство не тільки всередині, а й навчає дітей в Code Club Україна фінансової грамотності, розуміючи нагальну потребу українців у таких знаннях.

Менторство дітей – це фундамент розвитку країни, світу, який потрібно підтримувати, наголосила Олена Орлова, CRM Lead Uklon:

– Загалом менторству підлягає кожна людина на різних етапах свого життя. В Uklon це добре розуміють, тому впроваджують різноманітні програми менторингу, наприклад, шерінг нових знань всередині компанії та особистий ментор для співробітника.

Єрмек Кадирбаєв, Cloud and Key SDET Manager у SQUAD, з досвіду роботи в різних галузях зробив висновок, що саме в IT менторство дуже розповсюджене. У SQUAD він практикує менторство безкоштовно за власним бажанням, тому що має таку внутрішню потребу. Загалом же компанія має цікавий принцип найму працівників: вчитися та бути допитливим, наймати кращих та розвивати їх.

Досвід менторства показує фахівця з кращої сторони, впевнена Ксенія Тюрікова, Head of PR Communications and Employer Branding BetInvest. Окрім того, що ментор має комунікаційний скіл, відчуття команди, тімбілдінгу, він дійсно має знання і бажання робити суспільно важливі речі. На цьому і вибудовується екосистема всередині компаній, адже існує довіра та взаємодопомога між колегами.