В новому семестрі Code Club Україна підсилюється новим партнером – BetInvest!

В новому семестрі Code Club Україна підсилюється новим партнером – BetInvest!

Betinvest – провідна продуктова компанія-постачальник технологічних рішень для спортивного беттінгу та ігрової індустрії. Команда Betinvest налічує понад 300 висококваліфікованих фахівців у сфері ІТ і трейдингу. Компанія має 20-річний досвід на міжнародному ринку!

На принципах ігрофікації створюються й навчальні програми Code Club World. Це веселі та креативні заняття, на яких вивчають технологічні програми. І дуже важливо, щоб діти отримували задоволення від занять, не сприймали їх як ще один шкільний урок. На думку учнів, наші програми на 92% складаються з розваг. А це означає, що вони їм подобаються!

Відзначимо, за підтримки технологічних компаній, як BetInvest, Code Club Україна:

✅ активно розширює напрямки навчальних програм,

✅ актуалізує та оновлює методики,

✅ збільшує кількість клубів та груп по всій Україні.

– Ми хочемо бути активними учасниками процесу формування правильної культури й середовища для розвитку людини з малих років в нашій країні. Прагнемо знати та розуміти, якими виростуть ті діти, які через кілька років прийдуть вчитися в університет, будуть робити нові наукові відкриття, створювати бізнеси, ставати викладачами, – відзначають наші партнери з BetInvest.

В компанії впевнені, у найближчому майбутньому освіта вже буде не такою, як зараз. Технології йдуть вперед, спостерігається вибухове зростання EdTech стартапів, створюються нові форми та інструменти навчання.

– Правильне формування освітнього процесу в майбутньому допоможе покращити життя нашого суспільства в соціальному та фінансовому планах. Навичкам підприємництва, креативності, в цілому бізнес-освіті у вітчизняних школах приділяють посередню увагу. Такі ж ініціативи, як Code Club, спрямовані на розвиток IT-потенціалу дитини й подальшої розбудови кар’єри в IT. Тож чекатимемо на них в нашій команді! – підкреслюють в компанії BetInvest.