R&D центр SQUAD став партнером Code Club Україна!

R&D центр SQUAD став партнером Code Club Україна!

До спільноти Code Club Україна долучився новий партнер – R&D центр SQUAD! Що це означає? Відкриється ще більше навчальних груп у новому семестрі! Ще більше дітей та підлітків отримають можливість безкоштовно вивчати IT! Ми запустимо нові курси з дуууже цікавих напрямків!

Знайомтеся, SQUAD – це research & delivery центр, що об‘єднує висококваліфікованих розробників та інженерів різних напрямків: Research, Embedded, Hardware, Mobile, QA, Infrastructure, Delivery, Product і Design. Вони створюють сучасні системи безпеки розумного будинку (smart home security) / IoT.

Лабораторії компанії обладнані тестовими приладами та провідним оптичним обладнанням, що створює унікальну можливість розробляти і впроваджувати інновації.

Це команда, що зростає, яка працює із духом startup, щоб генерувати рішення для продуктів й підвищувати рівень кожною деталлю. Тут вірять, що синергія найкращих фахівців і творчого середовища вирішить будь-який глобальний виклик.

Чому SQUAD підтримує Code Club Україна?

«SQUAD залюбки підтримує проєкти, спрямовані на розвиток IT-освіти. А Code Club Україна – це додаткова можливість зробити її доступною для кожної дитини. Ми не тільки підтримуємо ініціативу, але й сприяємо розробці навчального курсу з QA, який стартує в Code Club вже у вересні!», – діляться представники компанії.