Як це – бути ментором?

Як це – бути ментором?

Протягом двох тижнів тривав наш флешмоб #МенторствоЯкТренд! І до нього продовжують долучатися люди різних професій та сфер діяльності. Ми отримуємо багато цікавих фідбеків та із захватом знайомимося з вашими історіями менторства. Активно долучаються і учасники освітньої ініціативи Code Club Україна. Тож, як це – бути ментором – зі слів наших наставників!

Анастасія Пономарьова, куратор Code Club Маріуполь:

«Для мене ментор – це людина, яка ділиться власним досвідом, підтримує, працює з учнем у команді. Чому я цим займаюсь і чому безкоштовно? Незалежно від статків, кожна дитина має шанс на майбутнє, і ментор – та людина, яка може подарувати світу майбутнього генія, лише пожертвувавши трішки свого часу! Це щастя – бачити як народжуються ідеї, розкриваються діти, люди змінюють світ тут і зараз...»

Оксана Любинець, ментор Code Club Івано-Франківськ:

«Ментор допомагає дітям самостійно розвиватися, вивчати щось нове, ділитися цікавою інформацією, уміннями з однолітками. Він не вказує на помилки, а дає силу та впевненість, щоб знайти відповіді на свої запитання. І хіба це не тішить, коли учні насолоджуються результатами своєї праці, коли в післяобідній час залишаються в школі, щоб досліджувати, дізнаватися, творити? Їх наче магнітом тягне до пізнання нового й цікавого. Й ім’я цього магніту – Code Club!»

Микола Корощенко, куратор Code Club Жовті Води:

«Бажаєш вчити когось – навчись сам! Саме менторство навчило мене спілкуватись з людьми, находити підхід й теми для спілкування з дітьми, цікавитись новими методами та напрямками в навчанні. Я ніколи не зміг би уявити, що буду пов’язаний з навчанням дітей, менторство дуже змінює світогляд та сприйняття навколишнього простору…»

Валентина Городецька, куратор Code Club Одеса, керівник волонтерської спільноти IT2School:

«Сьогодні я відчуваю величезне задоволення від того, що маю можливість кожного дня знайомитися з новими людьми, які тільки-но приєдналися до волонтерської спільноти, а також продовжувати спілкуватися з менторами, які давно в ком’юніті. Я відчуваю, як ми доповнюємо один одного. Це неймовірний обмін енергією та гарним настроєм!»

Євгеній Зубко, ментор Code Club Дніпро:

«Усвідомлення причетності до такої важливої справи гріє душу, а робота з дітьми заряджає позитивними емоціями. Кажуть, що улюбленою справою хочеться займатися навіть безоплатно. Чим власне, певною мірою, я займаюся досі. Дякую Code Club та всім учням за таку можливість!»