Флешмоб «Менторство як тренд» від Code Club Україна

Флешмоб «Менторство як тренд» від Code Club Україна

Відомо, що за кожним великим лідером стоїть великий наставник. Так-так, саме ментор! У Стіва Джобса були Ед Вулард і Джон Скаллі. Білл Гейтс вважає наставником Уоррена Баффета. А Боб Айгер пов'язує з ім'ям свого колишнього боса Тома Мерфі успіх в The Walt Disney.

Поняття інтелектуального волонтерства, менторства, зародилося ще в середині минулого століття в США. Ментор – той, хто безкоштовно допомагає своїми професійними навичками іншим. На Заході такий формат pro bono дуже розвинений, а ось в Україні досі залишається поза масовою увагою. Хоча провідні компанії вже займаються наставництвом, безкоштовно консультують і навчають. Адже розуміють, що моду на інтелектуальне волонтерство потрібно посилювати.

Однією з головних цілей Code Club Україна також є створення нової менторської культури в Україні:

✅ ми навчаємо IT-спеціалістів бути менторами, передавати свої знання молодшому поколінню та реалізувати важливу соціальну місію;

✅ надаємо можливість студентам-айтішнікам прокачати власні скіли, отримати практику, гарні рекомендації та першу роботу;

✅ ментор – це золота середина між формальним досвідченим профі, хорошим учителем, тренером, коучем.

Це не професія і не посада, це стан душі. Не строгий наставник чи контролери, а друг та помічник. І головне: ментори навчають на власному прикладі, діляться скілами, набутими особисто!

А хто такий ментор для вас? Пощастило мати наставника – поділіться своїми історіями. Вам довелося бути для когось ментором? Розкажіть про цей кейс на своїх сторінках у соцмережах! Згодні, що розвиток менторства в Україні важливий і для освіти, і для бізнесу? Тож долучайтеся до нашого флешмобу!

Діліться власними думками в постах з хештегами #МенторствоЯкТренд