Зимовий набір Code Club Україна успішно стартував

Зимовий набір Code Club Україна успішно стартував

Друзі, ділимося приємними новинами. В Code Club Україна стартував новий навчальний семестр. Пишаємося злагодженою роботою всієї нашої dream team та вдячні за підтримку партнерам ТАСКОМБАНК і TAS life! Цей набір став рекордним – ми підняли планку власної ефективності. Все – заради розвитку якісної IT-освіти в Україні, нової менторської культури та створення потужного ком’юніті!

✅ Маємо нових менторів – це 331 волонтер

Ми ввели модульну систему навчання й централізований набір.

✅ Набрані всі групи учнів – понад 4600 дітей та підлітків

Кількість охочих навчатися не зменшується!

✅ Розпочалося безкоштовне навчання з усіх курсів – 466 груп

Це Scratch новачок, Scratch базовий, HTML & CSS, Python, Java Script.

– Code Club Україна – соціальний проєкт, де менторами виступають волонтери, ми ввели модульну систему навчання й централізований набір. Більш того, це вже наш четвертий набір в гібридному форматі – групи офлайн та онлайн, й кількість охочих навчатися не зменшується», – коментує операційна директорка проєкту Анна Дерев’янко, і додає:

– Регіони Code Club запустили рекордну кількість груп, також ми розробляємо авторські курси. До нас приєднався Маріуполь, і варто відзначити, що в невеликих регіонах активність менторів та кількість груп не поступаються містам-мільйонникам! Я пишаюся нашою командою кураторів і відчуваю, вони люблять те, що роблять!