Вебінар «Як навчити дітей фінансової грамотності»

Вебінар «Як навчити дітей фінансової грамотності»

Завдяки початковій фінансовій освіті дитина набуває самостійності. Тож батькам варто ознайомити дітей з правилами практичного поводження з грошима якомога раніше! Про це говорили спікери вебінару «Як навчити дітей фінансової грамотності», що відбувся 25 лютого. Нагадаємо, захід організований освітнім проєктом Code Club Україна у партнерстві з TAS Life.

Фінансова грамотність дітей – тема дуже актуальна. До участі зареєструвалися 177 батьків з різних регіонів країни, яким було цікаво дізнатися поради та лайфхаки від спеціалістів.

Спікерами вебінару виступили експерти компанії Tas Life – Роман Бабич, керівник з розвитку проєктів Партнерської мережі, та Наталія Стихальська, керівниця Управління маркетингу. Вони розкрили ключові теми:

  • Проблематика фінансової грамотності у дорослих і дітей в Україні.
  • Розвиток фінансових навичок.
  • Кишенькові гроші.
  • Дитяча праця “за так” і “за гроші”.

Діти – це наше дзеркальне відображення, вважає Роман Бабич. І якщо ми не підіймаємо якихось питань, це не означає, що їх не існує. Тож, які особливості сприйняття грошей дітьми? Діти не бачать зв’язку між своїми діями та кількістю грошей. Крім того, малеча не знає ціну грошам і тому весь час просить щось купити.

– Дитина не розуміє, звідки беруться гроші, – зауважує Наталія Стихальська. – Покупки в онлайні відбуваються в один клік, існує безліч гаджетів, за допомогою яких можна провести усі розрахунки.

Щоб дитина досягла практичних навичок, Наталія пропонує батькам запросити її разом спланувати сімейний бюджет. Цей вчинок буде свідчити, що дитині довіряють та цінують її думку.

Також спікери презентували «Інтенсив з фінансової грамотності для дітей», що невдовзі стартує в Code Club Україна. В рамках інтенсиву експерти Tas Life навчать дітей зокрема:

  • цінувати працю батьків,
  • правильно ставитися до грошей та подарунків,
  • технології накопичення і керування грошима.