Kharkiv IT Cluster вдруге запускає Boot Camp

Kharkiv IT Cluster вдруге запускає Boot Camp

Kharkiv IT Cluster вдруге запускає Boot Camp – безкоштовний проєкт з розробки софту під керівництвом менторів із IT-компаній. До команд потраплять 50 учасників після тестування. Відкрито набір на позиції: Front-end, Back-end, QA Manual, Project Manager, Content Writer.

У команди буде 5 тижнів, аби розробити проєкт з нуля під керівництвом ментора. Ментори – Senior-спеціалісти з IT-компаній.

Команди презентуватимуть проєкти на фінальному хакатоні перед ведучими IT-експертами. Учасники отримають досвід та власний проєкт до свого резюме (CV), з яким можна почати процес працевлаштування.

Реєстрацію відкрито до 28 лютого 2021 року. Тестування відбудеться в березні. Відбір, формування команд та початок розробки стартує у квітні.

Локація: Штаб-квартира – Science Park Synergy, ХНУРЕ, де буде проходити тестування та загальні сбори. Розробка проєктів в онлайні або на базі IT-компанії.

Що отримує учасник: проєкт до свого портфоліо; досвід роботи в команді; безкоштовні тренінги з soft skills; нетворкінг та знайомство зі спеціалістами IT-сфери; зворотній зв’язок від експертів; челенджі та круту команду. На кращих учасників очікуватимуть запрошення на співбесіди.

Кому буде корисно: випускникам IT-шкіл, студентам ЗВО з технічних спеціальностей тощо, світчерам (хто бажає увійти в IT, без професійного технічного бекграунду).

– Ці 5 тижнів пройдуть в режимі hard, ми обіцяємо. Але віримо в кожного з вас, – відзначають організатори. – В тебе є місяць, аби підтягнути свої hard skills перед тестуванням. Реєстрація вже чекає. Good luck!

Деталі про проєкт тут.