Представництво Code Club Україна тепер відкрито і в Маріуполі!

Представництво Code Club Україна тепер відкрито і в Маріуполі!

Всеукраїнська мережа клубів кодування Code Club Україна відтепер має філію та куратора в Маріуполі! Учні віком від 8 до 17 років зможуть безкоштовно освоїти IT-навички з найкращими фахівцями регіону.

– Людський потенціал – одна з найважливіших деталей привабливості регіонів для інвесторів. А давати рольові моделі та навчати бізнес-культури ефективніше з самого дитинства. Це і є одним із завдань Code Club Україна – мережі, яка працює в країні вже 7 років. За цей час тисячі дітей навчилися програмування завдяки IT-спеціалістам, які викладають авторські програми в наших школах. Ми впевнені, що відкриття філіалу в Маріуполі стане поштовхом до розвитку людського потенціалу в регіоні, – наголошує проєктна лідерка всеукраїнської мережі Аліна Щербина.

Розширення мережі безкоштовних клубів стало можливим зокрема завдяки підтримці наших партнерів – ТАСКОМБАНК і ТАС Life!

Куратором Code Club Маріуполь стала Анастасія Пономарьова – вчитель географії, співзасновниця безкоштовного робоклуба для дітей, який пізніше разом з компанією Trinity трансформувався в Освітній центр «Місто». Співорганізаторка IT фестивалю «Місто» та ІГ Місто щасливих людей. Разом з однодумцями Анастасія долучилася до ініціативи Code Club у 2019 році. Таким чином з нашою програмою вже познайомилися понад 50 викладачів, займалися 200 дітей. За різними напрямками випущено 15 груп!

– Проєкт Code Club зацікавив відразу, адже мені хотілося, щоб якісна освіта була доступна великому загалу дітей, щоб вони мали змогу доторкнутися до сучасного світу IT. Також надихає ідея менторства, коли поруч не просто вчитель, а наставник, друг і приклад. Впевнена, разом з командою Code Club Україна ми зможемо надати дітям Маріуполя круті можливості для навчання та розвитку, відкриємо для них нові перспективи та можливості! Дуже сподіваємося на підтримку IT-спільноти Маріуполя, щоб її представники могли передати знання молодому поколінню, яке зробить це місто кращим! – відзначає Анастасія.