У Маріуполі відкриються безкоштовні клуби програмування для дітей від мережі Code Club Україна

У Маріуполі відкриються безкоштовні клуби програмування для дітей від мережі Code Club Україна

Наступного року у Маріуполі вперше відкриються школи всеукраїнської мережі безкоштовних клубів кодування для дітей та підлітків Code Club Україна. Учні від 8 до 17 років зможуть безкоштовно освоїти IT-навички з найкращими фахівцями регіону, адже у школі викладають провідні спеціалісти IT-компаній, студенти старших курсів профільних вузів та фахові ментори. Заняття почнуть вже у 2021 році.

Про відкриття Code Club в Маріуполі оголосила проєктна лідерка всеукраїнської мережі Аліна Щербина під час проведення EAST COAST: IT Investment Forum:

– Людський потенціал – одна з найважливіших деталей привабливості регіонів для інвесторів. А давати рольові моделі та навчати бізнес-культурі ефективніше з самого дитинства. Це і є одним із завдань Code Club Україна - мережі, яка працює в країні вже 7 років. За цей час тисячі дітей навчилися програмуванню завдяки IT-спеціалістам, які викладають авторські програми в наших школах. З 2021 року долучитися до навчання зможуть і діти в Маріуполі. Ми впевнені, що це стане поштовхом до розвитку людського потенціалу саме тут.

Детальну інформацію про старт клубів у Маріуполі можна дізнатись на сайті мережі. Якщо ви хочете стати ментором Code Club Україна - заповніть, будь ласка, анкету для заявки.

Нагадаємо, Code Club Україна – всеукраїнська мережа безкоштовних клубів кодування для дітей та підлітків 8-17 років. Проєкт є частиною Міжнародної волонтерської ініціативи Code Club World, родом з Великобританії, яка зараз діє більш як у 20 країнах світу. Ініціатори створення Code Club Україні – Вікторія Тігіпко та венчурний фонд TA Ventures, за підтримки ТАСКОМБАНК. Зараз в Україні діє понад 1000 клубів, де програмісти-волонтери безкоштовно навчають дітей програмуванню. У 2019 році проєкт отримав гриф МОН, що офіційно дозволяє використовувати програму Code Club в будь-якому навчальному закладі країни.

EAST COAST: IT Investment Forum – це форум для креаторів, інвесторів та професіоналів у сфері ІТ Сходу України. Головна мета форуму – зруйнувати стереотипи індустріального регіону, показати можливості й успішні кейси для українських венчурних інвесторів, обговорити партнерство між представниками ІТ-галузі різних регіонів України. Форум — ініціатива Центру розвитку стартапів на Сході України 1991 Маріуполь та української технологічної громадської організації SocialBoost за сприяння Проєкту USAID "Економічна підтримка Східної України".