Жінки-ментори: чому в компаніях все частіше практикується жіноче наставництво

Жінки-ментори: чому в компаніях все частіше практикується жіноче наставництво

17 жовтня в Києві пройшов Всеукраїнський мітап "Менторство як тренд". Напередодні заходу редакція порталу WOMO.ua поговорила з двома його учасницями - керівницею проєкту Code Club Україна Аліною Щербиною та операційною директоркою Анною Дерев'янко - про роль волонтерства в їхніх життях і про важливість менторства для жінок.

Аліна Щербина, керівник проєкту Code Club Україна:

Волонтерський рух - досить об'ємний аспект, який зачіпає безліч питань. На жаль, не на всі з них можна дати чіткі відповіді, перебуваючи в Україні сьогоднішнього дня. На жаль, у нас в країні культура волонтерства та менторства робить лише перші кроки до свого становлення. Саме тому 17 жовтня ми вирішили провести загальнодоступний мітап "Менторство як тренд", щоб підвищити імідж цього роду діяльності.

По суті, багато хто навіть не знають, хто такий ментор. Ще в давньогрецькій міфології був такий герой Ментор - мудрий порадник, до якого приходили за допомогою. І зараз його роль збереглася такою ж. Тобто менторство - це наставництво і надання допомоги іншому в питаннях, де йому необхідно отримати компетентність, знання.

Говорячи про важливість менторства для жінок, в першу чергу потрібно розуміти, що ми перебуваємо все ще в тому суспільстві, де були відсутні конкретні рольові моделі успішних жінок, здатних вдало поєднувати всі сфери свого життя без явних перекосів в будь-яку зі сфер. Власне, це один із напрямів, який ми розвиваємо і в Code Club. Попри те, що нашими менторами можуть бути як дівчата, так і хлопці, ми вважаємо, що з дитинства потрібно підносити дівчаткам правильні рольові моделі. У чому сприяють і ті івенти, які ми організовуємо виключно для дівчаток.

До того ж на наступний рік наша стратегія включає додаткові шляхи розвитку дівчаток в IT-секторі. У нас в проєкті менторами задіяні в тому числі й топ-менеджери компаній. І наступним кроком ми бачимо широку колаборацію між ком'юніті для жінок Wtech і проєктом Code Club, адже це можливість для дівчаток, які у нас навчаються, потрапити на наступний щабель в IT-бізнесі. Саме таке жіноче менторство сприяє виникненню безпечного екосередовища серед жіночої спільноти, яка постійно стикається зі стереотипами щодо жінки на керівних посадах. А це один з методів розвіяти установки, які десятиліттями працювали в галузі.

В цілому, менторство - правильний і логічний крок в цивілізованих країнах для подальшого розвитку фахівців. Ментором може бути як студент, так і топ-менеджер. Таким чином, створюється екосистема, в якій наочно продемонстровано, що менторство - це досить престижно.

Анна Дерев'янко, операційний директор:

На відміну від України, в багатьох країнах Європи волонтерство вважається не просто "доброю справою", а неписаним правилом, своєрідним громадянським обов'язком. У Великобританії (де, власне, зародився проєкт Code Club, який за підтримки ТАСКОМБАНК вже понад сім років існує і в Україні) мало не в кожному резюме у претендента вказано пункт про волонтерство, і якщо він відсутній, на тебе можуть косо подивитися. У нас же ситуація інша - якщо ти волонтерів, значить "даремно витрачаєш час, а міг би отримувати за це гроші". Але я не згодна з такою позицією. Волонтери в гуртках подібних Code Club - це інвестувати в молоде покоління, вкладати знання, творити майбутнє. І нехай у нас це ще не стало трендом, впевнена, ми зможемо змінити цю ситуацію, якщо почнемо говорити про важливість волонтерства як такого.

Тим більше, що менторство стає все більш популярним і впізнаваним, хоча б в невеликому колі людей. Воно займає свою нішу нарівні з освітніми програмами, тренінгами та воркшопів. Одне з його проявів - "жіноче менторство", яке руйнує стереотипи про "жіночий колектив - це зміїне кубло". Насправді жінки дуже чуйні, емпатичним і готові прийти на допомогу в будь-якій ситуації.

У Code Club, як згадувалося раніше, ми теж організовуємо івенти саме для дівчаток, щоб показати їм правильну рольову модель, яку вони за бажанням можуть застосувати до себе. Торік під час Одеського міжнародного кінофестивалю ми провели Summer IT Camp for Girls. Це було масштабна подія у вигляді інтенсиву, програма якого складалася не тільки з навчання програмуванню, але і з занять з малювання, креативності, самопізнання, пошуку реалізації. Такі заходи підвищують інтерес дівчаток до IT-сектору, до пошуку своєї ніші. Про це говорять і цифри - щорічно кількість дівчаток в наших гуртках збільшується. Якщо у 2016 році їх було всього 15% від загальної кількості учнів, то зараз в Code Club займається понад 35% дівчаток.

Жіноче менторство підвищує шанси на нові рольові моделі, які допоможуть зорієнтуватися в тому, як налагоджувати комунікацію, лідерство і формувати свій професійний стиль. Але зациклюватися на поле ментора все ж не варто, якщо ми хочемо домогтися дійсно рівного ставлення. Адже, попри гендер, хорошого ментора характеризує те, що він щиро зацікавлений у своїй ролі та хоче допомогти, він прислухається і підтримує.