ТАСКОМБАНК підтримує Всеукраїнський захід, покликаний популяризувати інтелектуальне волонтерство

ТАСКОМБАНК підтримує Всеукраїнський захід, покликаний популяризувати інтелектуальне волонтерство

17 жовтня в Києві відбудеться масштабний офлайн захід – Всеукраїнський мітап «МЕНТОРСТВО ЯК ТРЕНД». Він покликаний пояснити, хто такий ментор, що таке інтелектуальне волонтерство? Розібратися, чому в Україні це все ще не масовий тренд і що потрібно робити? Як зміниться наше суспільство, рівень освіти та культури з популяризацією напрямку?

Проєкт Code Club Україна однією зі своїх місій обрав формування нової культури менторства в країні. Досліджуючи ситуацію, ми зіткнулися з реаліями відношення до менторства в Україні: багато людей не знають, що це таке, інші не вважають це важливою справою. Загалом соціальна відповідальність українців та обізнаність знаходиться на досить невисокому рівні.

Мітап покликаний висвітлити цю проблему, а також продемонструвати на прикладах і пояснити, хто такий ментор та яку важливу роль відіграє у формуванні якісної освіти. Загалом підвищити імідж менторів.

Час вийти з тіні та голосами десятків менторів, кураторів, громадських активістів й волонтерів, представників соціально-відповідальних компаній заявити про цю важливу справу! Пояснити, чому це так важливо, особливо сьогодні. Показати, як власними руками будувати краще майбутнє.

Спікерами та учасниками мітапу стануть IT-спеціалісти топових компаній України, керівники волонтерських організацій, громадські активісти, куратори та ментори Code Club Україна, а також представники ТАСКОМБАНК – головного партнера ініціативи.

Відзначимо, багато років ТАСКОМБАНК активно підтримує різні соціальні проєкти, зокрема Code Club Україна з 2013 року. Компанія добре розуміє важливість менторства та якісної освіти. Саме тому виступила головним партнером мітапу «Менторство як тренд».

– Сучасний світ вже не можна уявити без цифрових технологій. Ми розуміємо, що в умовах нової цифрової культури надзвичайно важливо дати дітям можливість отримати знання й навички, які дозволять знайти себе у новому світі, в цікавій формі вивчити основи програмування та, можливо, отримати той необхідний базис для реалізації себе, як професіонала, в IТ-сфері у майбутньому, – зазначає Олена Стрюкова, директор Київського регіону АТ «ТАСКОМБАНК». – Ми переконані, що інвестиції в знання — це інвестиції в успішне майбутнє нинішнього покоління дітей та майбутнє нашої країни. Саме тому хочемо дати українським школярам можливість розвитку інтелектуального потенціалу. Партнерство ТАСКОМБАНК з Code Club Україна стало дійсно вдалим поєднанням зусиль бізнесу та освітньої ініціативи заради того, щоб перед дітьми відкривалися нові горизонти! Запрошуємо до участі представників ком`юніті, а також всіх небайдужих, хто прагне дізнатися більше про нові можливості для розвитку нашого суспільства. Збираємося у форматі офлайн.

Поспішайте долучитися, кількість місць обмежена через карантинні заходи! Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією: https://goo.su/2gEU

Час: 15:00 – 19:00

Локація: Ramada Encore Kyiv