IT – це перспективна галузь в Україні

IT – це перспективна галузь в Україні

Час обирати майбутнє! Агов, батьки та школярі, на годиннику – осінь, тож час задуматися над вибором правильної стратегії навчання! Адже саме вам обирати, яким предметам приділяти максимум уваги, які скіли розвивати, шукати додаткові інструменти. З чого почати? З розуміння здібностей та інтересів дитини, а також трендів сучасного світу. Голосніше за всіх останніми роками заявляє про себе галузь IT, початковими сходинками до якої й покликаний бути Code Club.

Як же розвивається сфера IT в Україні, чи перспективна для вітчизняних спеціалістів? Безумовно! Більше пруфів – у коментарях спеціалістів напрямку, якими вони ділилися на галузевій зустрічі «IT бренд України у світі».

– Ми вже є брендом, насправді. Замовники з інших країн знають: якщо хочеш зробити щось складне, тобі потрібна Україна, – підкреслює Олександр Борняков, заступник міністра цифрової трансформації України.

– Україна позиціонує себе як гарну країну для досліджень, створення й тестування нових діджитал продуктів, – додає Владислав Савченко, президент Європейської асоціації програмної інженерії.

IT – це майбутнє України, впевнений Євгеній Піцик, директор Дніпровського регіону АТ ТАСКОМБАНК, головного партнера Code Club Україна:

– Ми підтримуємо розвиток IT-освіти, адже розуміємо наскількі всій країні, зокрема й банківській сфері, потрібні кваліфіковані айтішники. IT-спеціалісти проводять величезну роботу в нашій компанії, яка назовні начебто непомітна, але дуже важлива. По-перше, це безопасність систем банку та особистих даних клієнтів, які довіряють нам свої фінанси. По друге, підвищення ефективності системних процесів. Ми не можемо просто розробити одну програму і користуватися нею постійно. Нам потрібно розвивати свої сервіси, постійно оновлювати, оптимізувати їх під нові гаджети. По-третє, забезпечення роботи платіжної системи, адже будь-який банк конкурує за швидкість платежів та їхню зручність для наших клієнтів. Це одне з головних завдань наших айтішників. Крім того, ми співпрацюємо і з фінтех компаніями, які виконують для нас величезний обсяг роботи, зокрема інтернет-банкінг, мобільні додатки, якість яких в першу чергу впливає на нашу репутацію.

Тож IT – перспективна галузь в Україні, що рухає інші соціальні та економічні сфери. З чого почати освоювати цю спеціальність – ви вже знаєте! Welcom