Всеукраїнський мітап «МЕНТОРСТВО ЯК ТРЕНД»

Всеукраїнський мітап «МЕНТОРСТВО ЯК ТРЕНД»

Хто такий ментор, що таке інтелектуальне волонтерство? Чому в Україні це все ще не масовий тренд і що потрібно робити? Як зміниться наше суспільство, рівень освіти та культури з популяризацією цього напрямку?

Проєкт Code Club Україна однією зі своїх місій обрав формування нової культури менторства в країні. Досліджуючи ситуацію, ми зіткнулися з реаліями ставлення до менторства в Україні: багато людей не знають, що це таке, інші не вважають це важливою справою. Останнім часом у всьому світі особливо чітко спостерігається тенденція до підвищення рівня соціальної відповідальності та обізнаності. Українцям важливо не залишатися поза цим процесом.

Всеукраїнський мітап «МЕНТОРСТВО ЯК ТРЕНД» покликаний: висвітлити цю проблему; наочно продемонструвати і пояснити, хто такий ментор; яку важливу роль він відіграє у формуванні якісної освіти; підвищити імідж менторів у соціумі.

СПІКЕРИ зустрічі поділяться власним досвідом, висновками щодо ситуації та шляхами розвитку інтелектуального волонтерства в Україні:

  • Аліна Щербина – керівниця проєкту Code Club Україна, операційний директор IT-ком'юніті WTECH Ukraine, виконавчий директор Одеського міжнародного кінофестивалю
  • Анна Дерев`янко – операційна директорка Code Club Україна, co-founder та СEO освітнього tech простору для підлітків Atom Space, співзасновник IT2School в Одесі
  • Костянтин Васюк – виконавчий директор Асоціації «IT Ukraine»
  • Анастасія Давидова – комерційний директор Cityconsult Development
  • Флорін Бічер – Chief Executive Officer at ucode
  • Євгеній Удовиченко – координатор та ментор ІТ Академії, SoftServe
  • Лідія Пащук, президентка K.Fund
  • Абель Полесе (Італія), академік, тренер, фандрейзер

ЗАПРОШУЄМО прийти на мітап IT-спеціалістів, представників волонтерських організацій, освітніх проєктів, менторів та всіх небайдужих до теми інтелектуального волонтерства людей.

Поспішайте долучитися, кількість місць обмежена – дотримуємося всіх карантинних вимог! Участь у форумі безкоштовна за попередньою реєстрацією: https://goo.su/2gEU

Коли: 17 жовтня о 15:00

Місце проведення: Ramada Encore Kyiv, Столичне шосе, 103

Формат: Офлайн

Організатори: Code Club Україна, IТ Ukraine Association, WTECH Ukraine

Партнери заходу: ТАСКОМБАНК, Ramada Encore Kyiv

Інформаційні партнери: Studway