Вебінар «Майстер-клас по роботі в ZOOM»

Вебінар «Майстер-клас по роботі в ZOOM»

Команда Code Club Україна не припиняє самовдосконалюватися. Днями ми провели вебінар «Майстер-клас по роботі в ZOOM». Погодьтеся, дуже важливе вміння сьогодні, коли більшість занять та переговорів переведено в режим онлайн.

Зазначимо, цей сервіс користується популярністю на фоні переходу компаній на віддалену роботу, а також учнів – на онлайн навчання через пандемію. Тільки навесні 2020 року кількість щоденних користувачів Zoom збільшилася у 20 разів за три місяці. Проте далеко не всі розібралися з функціями сервісу та навчилися використовувати всі можливості.

– Коли весною в Україну прийшов карантин, ми дуже швидко освоїли новий формат і стартанули в режимі онлайн. І я готова поділитися з вами фішками Zoom і лайфхаками для навчання онлайн! – так розпочала свій майстер-клас спікерка Анна Книшенко.

Анна працює DevOps engineer в компанії Softserve в Дніпрі та вже 5-й рік викладає в Code Club Україна. Допомагає дітям освоїти такі програми, як Scratch, Hard Scratch, HTML, Raspberry Pi, General course, Python and Design. А цього року разом з колегами запустить декілька нових напрямків з векторної графіки, додатків для мобільних телефонів, CSS + JS.

Ми кожен раз все більше занурюємося у світ IT і завжди готові до нових челенджів і нових проєктів, – підкреслила спікерка.