Вебінар «Адвокація та взаємодія з органами державної влади та місцевого самоврядування»

Вебінар «Адвокація та взаємодія з органами державної влади та місцевого самоврядування»

Карантин – не привід опускати рук. Code Club Україна використовує цей час з користю, підвищуючи власну ефективність, щоб країна отримала якісно новий рівень IT-освіти! Так нещодавно наші куратори в ході вебінару вивчали тему «Адвокація та співпраця з органами державної влади та місцевого самоврядування». Спікером виступила Альона Гурківська, аналітик державної політики, засновниця Незалежного центру аналізу політичної діяльності.

Фахівець надала інструменти для формування сталих відносин з державними установами та пояснила, як правильно їх використовувати. Наприклад, як співпрацювати з Міністерством освіти, місцевими органами самоврядування, громадськими організаціями, народними депутатами України, адміністрацією шкіл, а також представниками IT-компаній, лідерами громадської думки.

Відзначимо, термін адвокація означає комплекс дій, спрямованих на потрапляння пропонованого рішення в політичний порядок денний, ініціювання змін. І саме такі завдання стоять наразі перед Code Club Україна.

Наша команда щиро дякує Альоні Гурківській за детальний аналіз сфери діяльності ініціативи та ключі до взаєморозуміння з державними інституціями!