Вебінар «Діти та Інтернет: проблеми та рішення у 2020»

Вебінар «Діти та Інтернет: проблеми та рішення у 2020»

Цю важливу тему, приурочену до Дня захисту дітей, ми разом з експертами обговорили 28 травня у форматі онлайн. Ініціаторами вебінару виступили мережа волонтерських клубів кодування для дітей Code Club Україна, школа прогресивної додаткової дитячої освіти EscapeLab та бізнес-ком’юніті для жінок в IT і digital – WTECH Ukraine.

У наш час ще з наймолодшого віку діти починають активно користуватись гаджетами та проводять в інтернеті багато часу. Але чи достатньо у них знань про безпечне перебування в мережі? І чи достатньо знань у батьків щодо кібербезпеки своїх дітей? На ці та інші питання докладно відповіли фахівці з різних сфер:

– Анастасія Дьякова, радник з питань безпечного Інтернету для кожної дитини при Віце-прем'єр-міністра – Міністра цифрової трансформації України, засновник освітнього проекту #stop_sexтінг. Вона розповіла про ризики, з якими дитина може зіштовхнутись онлайн, і надала покрокову інструкцію щодо створення безпечного онлайн-простору для дітей.

– Марія Скакун, Senior Associate and Business Developer at Avitar Law Company. Вона консультує з юридичних питань ІТ компанії із різних індустрій та на різних стадіях розвитку. Марія розповісла про обробку та захист персональних даних, про користування соцмережами в дитячому віці, а також про дітей-блогерів та їхній заробіток.

– Вікторія Любаревич-Торхова, нейропсихолог когнітивного розвитку, психотерапевт для дорослих і дітей за методом КПТ. Спікер розповіла, як захистити дітей від небезпеки, яка може чатувати на них у соцмережах, як навчити їх правилам онлайн-спілкування, як вберегти дітей від кібербулінгу тощо.