Всеукраїнська зустріч «Code Club 2020: Перезавантаження»

Всеукраїнська зустріч «Code Club 2020: Перезавантаження»

18 січня в Києві відбувся перший захід, присвячений масштабному перезавантаженню всеукраїнської мережі клубів кодування Code Club Україна. Відомі IT-спеціалісти розповіли свої історії успіху учням волонтерської мережі клубів кодування зі всієї країни. Провідні фахівці галузі інформаційних технологій поділилися з дітьми своїми історіями успіху, розповіли про кар’єрний шлях та з чого все починалось.

– Більшість із запрошених IT-спеціалістів не мали таких можливостей для навчання, які існують зараз. Але Code Club змінює підхід до вивчення програмування, роблячи акцент на доступності, легкості та цікавості. У 2020 році Code Club Україна прагне підвищити планку і розширити мережу курсів з безкоштовного навчання навичкам програмування з практикуючими IT-спеціалістами, – зазначає представник проекту Максим Макаров.

На початок 2020 року мережа Code Club в Україні вже налічувала 767 навчальних груп і 9200 дітей, які у них навчаються. У Code Club 2020: Перезавантаження взяли участь провідні спеціалісти, яким було що розповісти майбутньому поколінню айтішників.

Серед них: Сергій Квітка, директор Київського регіона АО «Таскомбанк», провідний інженер з розробки програмного забезпечення Microsoft Сергій Поплавський, Олександр Обниш, який розробляє алгоритми машинного навчання для розумних дверних дзвінків, камер безпеки в компанії Ring Ukraine, а також співзасновниця компанії в галузі кібербезпеки Hacken та керівник платформи HackenProof Євгенія Брошеван, виконавчий директор UNIT Factory Флорін Бічер та продюсер Rainbow Six Siege в Ubisoft Ukraine Євгенія Гончар. Також до івенту долучився фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя, який дав настанову майбутнім програмістам та побажав їм успіху!

– Code Club UA – дійсно унікальна ініціатива. Завдяки цій всеукраїнській мережі клубів кодування діти вчаться використовувати технології з легкістю і без остраху, сміливо втілюють свої ідеї, використовуючи сучасні методи програмування. Наша мережа, що в Україні існує вже 6 років, надає дітям доступ до вивчення технологій, якими користується весь світ. Наше перезавантаження націлене на ще більші досягнення. Плануємо відкриття ще більшої кількості гуртків, аби кожна дитина в Україні могла легко та з інтересом вивчати сучасні технології. Ми покажемо, що програмування – це не тільки цікаво, а ще й корисно для майбутнього, про яке варто думати вже сьогодні, – зауважила керівник проекту Аліна Щербина.

Учасники Code Club 2020: Перезавантаження отримали не лише інформаційний багаж, а й безліч подарунків і призів. Адже на заході були присутні партнери мережі, зокрема відома своїми іграми компанія Scrabble, видавництва «НАШ ФОРМАТ» і «БУКВА» та інші. Крім того, найуважніші слухачі отримали нагороди від спікерів за правильні відповіді у вікторині.

Наразі Code Club Україна шукає менторів з IT-сфери, які просто і доступно розкажуть дітям, що таке програмування та навчать кодувати так, що вже за кілька років вони й самі стануть спікерами на всеукраїнських IT- та бізнес-івентах.