Code Club & K.Fund Meetup «Менторство в твоїй ДНК»

Code Club & K.Fund Meetup «Менторство в твоїй ДНК»

2 жовтня 2021 року в Києві відбудеться щорічний мітап, присвячений розвитку культури менторства в Україні! Цього року він стане ще масштабнішим, адже до організації долучилися відразу дві потужні спільноти Code Club Україна і Фонд K.Fund. Приймає захід UNIT.City.

Суспільство, бізнес, освіта потребують сьогодні нових підходів та рішень, що відповідають потребам сучасного світу. Одним з них є менторство – глобальний тренд, що об’єднує країни та галузі.

Передача знань через наставництво, інтелектуальне волонтерство в освіті та культурі, ментор як потужна рольова модель… Програми менторства успішно впроваджують відомі компанії: NetCentrics Corporation, Boeing, Google, SottServe, Luxoft, Tickets.ua, Intego Group, General Electric, Whole Foods Market. Як це явище приживається в Україні? Які приклади зі світової практики варто запозичити, а які підходи українських компаній – масштабувати? Ці питання ми обговоримо на мітапі разом з експертами різних галузей, IT-спільноти:

Вікторія Тігіпко, засновниця і керівна партнерка TA Ventures, президентка ICLUB Global, засновниця Code Club UA

Лідія Пащук, президентка фонду K.Fund, керівниця Школи малого і середнього підприємництва, доцентка Київського національного університету ім. Т. Шевченка, викладачка Chartered Institute of Marketing, к.е.н.

Аліна Щербина, керівниця Code Club UA, виконавча директорка Wtech

Віктор Галасюк, Президент Української асоціації Римського клубу, член-кореспондент Всесвітньої Академії науки та мистецтва, член Наглядової ради КМЕФ, д.е.н.

Анна Мачух, Виконавча директорка Української кіноакадемії, генеральна директорка Одеського міжнародного кінофестивалю

Всеукраїнський мітап покликаний популяризувати культуру менторства, відповісти на актуальні запити. Глибоке розуміння менторства та його запровадження – якісно новий етап розвитку нашого суспільства, апгрейд бізнесу та освіти.

Друга частина заходу присвячена панельній дискусії: «Тенденції та тренди менторства в Україні та світі» за участі представників компаній: UKLON, Таскомбанк, Tas Life, SQUAD, Betinvest.

Запрошуємо до участі: досвідчених та потенційних менторів, IT-фахівців та студентів, представників бізнес-ком’юніті. Вони зможуть дізнатися, як за допомогою менторства посилити свою команду, прокачати власні скіли. Як стати ментором, яких навичок потребує та які бенефіти надає менторство.

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією: https://cutt.ly/YEdfwxh

Гостям мітапу бажано мати жовтий або зелений COVID-сертифікат – в ДІЯ або паперовий.