Code Club Meetup: IT покоління

Code Club Meetup: IT покоління

IT-спеціалісти провідних вітчизняних та міжнародних компаній поділяться з дітьми своїми історіями успіху! Всеукраїнський освітній проєкт знову збирає друзів, партнерів та учнів разом на Code Club Meetup: IT покоління.

Дата: 5 червня 2021 року

Формат: офлайн

Місце: Київ, Освіторія Хаб

Це буде цікава зустріч з представниками Preply, GlobalLogic, Uklon, Exadel, ucode IT academy! Також до нас завітає Вікторія Тігіпко – засновниця та керівний партнер венчурного фонду TAVentures, президент Odesa International Film Festival та засновниця Code Club Україна. А спеціальним гостем нашого заходу стане Позитив – співак та композитор MOZGI Entertainment.

IT-галузь в Україні щороку зростає мінімум на 20%! Важливу роль в такому стрімкому розвитку відіграє якісна підготовка спеціалістів. Ми віримо, що лише спільними зусиллями – освітніх ініціатив, бізнесу та небайдужих спеціалістів – можна підняти рівень IT-освіти в Україні!

Тож, 5 червня з перших вуст юні кодери дізнаються все про омріяну професію айтішника: де та що вивчати, з чого починати кар’єру в IT, про тренди в індустрії. А головне – особисто познайомляться з рольовими моделями успішних фахівців. Вони простими словами пояснюватимуть, що таке IT, хто такі айтішники та над чим вони працюють!

Спікерами Code Club Meetup: IT покоління стануть:

Олексій Клименок – Tech Lead в ucode IT academy

Євгеній Ждан – Frontend Engineer в Preply

Олександр Подустов – Software Engineer at Exadel

Віталій Городецький – Senior software engineer at GlobalLogic

Віталій Пономаренко – Lead Software Developer в Uklon

Денис Іванець – Head of Backend at Reface

Митап відбудеться за підтримки компаній TAS Life, ТАСКОМБАНК, Uklon!

Інформаційними партнерами виступають: WoMo, Happy Monday, DOU!

ЗАПРОШУЮТЬСЯ діти й підлітки – учні Code Club Україна і не тільки – та їхні батьки, ментори, студенти IT-напрямку, спеціалісти галузі, представники IT-компаній. На головних наших гостей – IT покоління чекають різноманітні вікторини, ігри, призи, подарунки та солодощі.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА за попередньою реєстрацією

Захід відбуватиметься з дотриманням всіх карантинних норм.