Вебінар «Як менторство допомагає виділитися на ринку праці»

Вебінар «Як менторство допомагає виділитися на ринку праці»

Нещодавно Code Club Україна проводив флешмоб #МенторствоЯкТренд. Ментори, представники різних галузей, професій та бізнесів ділилися власними думками з приводу інтелектуального волонтерства. Ми пішли далі та організували серію корисних вебінарів на цю тему. Тож, як трансформувати досвід менторства у бонуси при пошуку роботи та кар’єрному зростанні? Які велью отримує компанія від спеціаліста з досвідом волонтерства? Дізнаємося про це в ході вебінару «Як менторство допомагає виділитися на ринку праці»!

Дата та час: 15 квітня, початок о 17:00

Місце: онлайн, посилання надійде після реєстрації

Для кого: ментори та потенційні ментори Code Club Україна, студенти, представники IT компаній, HR-спеціалісти

Спікеркою вебінару стане Вікторія Наливайко Viktoria Nalyvaiko – CEO та співзасновниця BazaIT (HRTech), засновниця reteam Agency (IT Recruiting & HR Consulting), співзасновниця ІТ продуктового ком’юніті IT Product People, лектор та ментор в освітніх проєктах та ІТ бізнес спільнотах. Амбасадор ком’юніті для жінок в бізнесі WTECH Ukraine.

Вікторія розгляне менторство як ефективний інструмент для покращення власних скілів, важливий пункт в резюме, перевагу у працевлаштуванні. І розповість, як цей інструмент використовувати на практиці.

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією!