Запрошуємо на онлайн-марафон «Година коду»

Запрошуємо на онлайн-марафон «Година коду»

Hour of Code (Година коду) – це глобальна ініціатива Code.org щодо популяризації програмування шляхом проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики. До неї щороку долучаються жителі понад 180-ти країн світ.

Коли: 12 грудня 2020 року Для кого: усім, хто хоче познайомитися з азами програмування у неформальній атмосфері. Від кого: Code Club Івано-Франківськ та PNU (Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника). Ментори, випускники та студенти – команда ентузіастів працює для вас!

Вік учасників не обмежується, головна умова – бажання провести разом з нами годину коду у цікавому для вас напрямку! Базові навички – вміння користуватися веб браузером і працювати з кількома вікнами та програмами одночасно. Базові знання з програмування непотрібні. Зробити перший крок легко! Необхідна умова: мати електронну скриньку на gmail.

Зустрічаємося в онлайн-кімнаті в Google Meet. Лінк для приєднання буде надісланий учасникам на електронну скриньку. Вхід тільки з облікового запису gmail. Кожен з учасників отримає сертифікат!

Що будемо програмувати: