Code Club Україна запускає спеціальний безкоштовний курс «Основи SMM та роботи з контентом»!

Code Club Україна запускає спеціальний безкоштовний курс «Основи SMM та роботи з контентом»!

Ми не втомлюємося повторювати, що технологічні новинки та гаджети з правильним підходом можуть стати корисними інструментами для розвитку й навчання. І продовжуємо це доводити! Запускаємо новий інтенсив «Основи SMM та роботи з контентом».

Для того, щоб отримати нові скіли та освоїти Інста-професії, не потрібно нічого, крім смартфона, що підтримує безкоштовні додатки графічних та відеоредакторів. Розібратися у всіх премудростях допоможе авторський курс від Юлії Салдаєвої та Олега Михалевича, які професійно займаються SMM з 2015 року.

Портфоліо менторів вражає: проєкти в США та Польщі, робота з GoPro Україна, Одеський міжнародний кінофестиваль, створення контенту для брендів «Porsche Ukraine», «Баварія Моторс», «Suzuki Ulraine», «Global Spirits», зйомки з Надією Дорофєєвою, Лесею Нікітюк, Анітою Луценко, групою «Агонь» та іншими. Загалом – розробка понад 400 стратегій для різних соціальних мереж!

Новий курс – це можливість для тих, хто хоче:

▫️ Дізнатися, як оформляти, вести та просувати профілі в соцмережах ▫️ Самостійно монтувати трендові відео та історії ▫️ Дізнатися, як розвивати особисті акаунти в Instagram/TikTok ▫️ Отримувати від 100 000 переглядів в ТікТок – яким має бути контент? ▫️ Розвивати свій акаунт, стати блогером чи в майбутньому освоїти нову digital-професію і працювати з будь-якої точки світу

Вік учнів: 13-17 років Start: 1 грудня

Курс проходитиме в форматі інтенсиву в Телеграм.

Доступ тільки за попереднім записом через гугл-форму