Культура менторства поки ще тільки формується в нашій країні. Але за сприяння ініціативних людей і компаній може швидко стати інструментом підвищення якості освіти, механізмом створення ефективних соціальних ліфтів, каталізатором ривка для вітчизняної економіки. Тому соціально відповідальний бізнес став необхідним і перетворився на тренд в усьому світі.

Яскравий приклад колаборації бізнесу та освіти заради спільного розвитку – партнерство Code Club Україна та вітчизняних IT-компаній. Ми робимо все можливе задля розвитку IT-спеціалістів, підвищуємо якість і доступність освіти. А проактивні компанії, інноваційні простори, освітні заклади, що надають нашим клубам всебічну підтримку, допомагають талановитим людям змінювати світ.

Договір оферта про надання благодійної підтримки

Партнерство

 • Меценатство
 • Технічний партнер
 • Інвестиційна програма

З нами вже співпрацюють

TA Ventures

Глобально орієнтована венчурна компанія, що інвестує на ранній стадії в технологічні стартапи, що формують галузі завтрашнього дня.

Таскомбанк

Одна з найбільших інвестиційно-фінансових груп України. Перевірена часом репутація та професійна команда.

«TAS life»

«TAS life» – національний лідер з 20-річним досвідом індивідуального і корпоративного страхування життя на ринку України.

SQUAD

SQUAD – це research & delivery центр, що об‘єднує розробників та інженерів різних напрямків для створення сучасних систем безпеки розумного будинку (smart home security)/IoT.

Uklon

Uklon – продуктова IT-компанія, що розробляє та підтримує одну з найбільших інфраструктур на українському ринку, забезпечуючи взаємодію драйверів та райдерів.

Atom Space

Некомерційна освітня організація, що базується в Одесі, створює можливості для талановитої молоді.

EPAM

Один з найбільших світових виробник програмного забезпечення на замовлення. Компанія допомагає клієнтам трансформувати бізнес.

Citrus

Перша спеціалізована мережа гаджетів і аксесуарів зміцнює позицію надійного інформаційного джерела в сфері IT-технологій.

Lohika

Компанія надає послуги з розробки програмного забезпечення преміум-класу провідним технологічним компаніям.

Ментори

Команда Code Club Україна розробила ефективні методики співпраці з менторами та партнерами. Це айтішники та IT-компанії, вчителі інформатики та школи, бібліотекарі й сучасні медіатеки, студенти IT-спеціальностей й університети.

Хто ж такий ментор-волонтер? Це профі галузі, який передає свої знання й досвід молоді. Ментори виступають прикладом для дітей та є носіями цінностей галузі. Наші ментори навчають дітей писати комп’ютерні програми у вільний від уроків час. Заняття клубів відбуваються один раз на тиждень.

Ментор безкоштовно витрачає свій час та зусилля? Так, але насправді отримує набагато більше: розвиток, вдосконалення скілів, задоволення від реалізації соціальної мети. Компанії, які підтримують волонтерську діяльність своїх працівників, також вмотивовані: це просування бренду та продукту, власна експертність, можливість виховати кваліфіковані кадри.

Ви теж задумуєтеся над тим, щоб робити суспільно важливу справу? Пропонуємо разом розвивати IT-освіту країни!

 • IT-фахівці
 • Вчителі
 • Студенти

Переваги

 • Тренінги та вебінари
 • Івенти
 • Програми партнерів
 • Сертифікати та подарунки
 • Захист практик для студентів